Eko-baza

Eko baza zaprasza wolontariuszy i osoby poszukujące swojego miejsca na planecie Ziemia.

Szukasz pracy, miejsca, w którym będziesz mógł wykorzystać swój potencjał? Jesteś terapeutą, szamanem, masażystą, wróżką, jasnowidzem, nie masz gdzie prowadzić zajęć, usług, terapii… Mamy dla Ciebie ofertę.

Do dyspozycji pokój za niewielki czynsz, który możesz odpracować. Osoby uzdolnione artystycznie, tzw. złote rączki mile widziane.

Kwatera składa się z dwóch pomieszczeń w korytarzu kominek, Pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, maszynkę elektryczną i naczynia. Możliwość zaadaptowania na mieszkanie.

Ponadto dysponujemy 25 miejscami noclegowymi, salą kominkową, jadalnią i sporą działką na której posadowiona jest Piramida. Piramida składa się z trzech pięter, w podziemiach mieści się sala fitness, gdzie jest siedem profesjonalnie przygotowanych stanowisk do ćwiczeń fizycznych, rehabilitacyjnych i korekcyjnych. Poziom parteru sala konferencyjna, piętro pomieszczenie do medytacji.

Znajdujemy się przy Pienińskim Parku Narodowym w samym sercu natury. Miejsce przeznaczone dla ludzi ceniących sobie spokój, bliski kontakt z przyrodą, szczególnie dla przebudzonych i antysystemowców. Miejsce do medytacji, wyciszenia, relaksu, ale również dla aktywnych: spływ Przełomem Dunajca, Trasy rowerowe, spacery po lesie, maratony górskie.

Grzybobranie z babcią Marysią

Wraz z początkiemlipca i sprzyjającą pogodą – ciepłem, słońcem i wilgocią – rozpoczyna się także sezon na grzyby. Prawdziwki, kanie, kurki i wiele innych gatunków grzybów.

Zapraszamy Was od wiosny do późnej jesieni. 

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki. Zobaczcie spot przedstawiający Jaworki z lotu ptaka. Widoki zapierające dech w piersi i uczucie niesamowitej wolności.


Więcej informacji na stronie www.jaworki24.pl.