Eko-baza

Eko baza zaprasza wolontariuszy i osoby poszukujące swojego miejsca na planecie Ziemia.

Szukasz pracy, miejsca, w którym będziesz mógł wykorzystać swój potencjał? Jesteś terapeutą, szamanem, masażystą, wróżką, jasnowidzem, nie masz gdzie prowadzić zajęć, usług, terapii… Mamy dla Ciebie ofertę. Kwatera składa się z dwóch pomieszczeń w korytarzu kominek, Pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, maszynkę elektryczną i naczynia. Możliwość zaadaptowania na mieszkanie.

Zapraszamy na Wolontariat do Jaworek – Numer 1 w Polsce pod względem ekologii.
Odbywając u nas Wolontariat poznacie uroki Pienin, jednego z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce i pierwszego parku krajobrazowego w Europie.
Widoki jak z bajki, drewniane domki w otoczeniu gór i potoków. Widoki zapierające dech w piersi i uczucie niesamowitej wolności
Można odpocząć, kontemplując na łonie dziewiczej przyrody, ucieszyć oko swobodnie pasącymi się zwierzętami lub samemu wsiąść na konia, aby wspiąć się w góry.
Wolontariat może dotyczyć:
– tworzenia i redagowania tekstów
– pisania wniosków o dofinansowanie
– prac komputerowych
– prac porządkowych
– zbierania ziół itp.

Kwatera składa się z dwóch pomieszczeń w korytarzu kominek, Pokoje trzy i czteroosobowe z łazienkami, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, maszynkę elektryczną i naczynia. Możliwość zaadaptowania na mieszkanie.

Znajdujemy się przy Pienińskim Parku Narodowym w samym sercu natury. Miejsce przeznaczone dla ludzi ceniących sobie spokój, bliski kontakt z przyrodą, szczególnie dla przebudzonych i antysystemowców. Miejsce do medytacji, wyciszenia, relaksu, ale również dla aktywnych: spływ Przełomem Dunajca, Trasy rowerowe, spacery po lesie, maratony górskie.

Grzybobranie z babcią Marysią

Wraz z początkiem lipca i sprzyjającą pogodą – ciepłem, słońcem i wilgocią – rozpoczyna się także sezon na grzyby. Prawdziwki, kanie, kurki i wiele innych gatunków grzybów.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki. Zobaczcie spot przedstawiający Jaworki z lotu ptaka.


Więcej informacji na stronie www.jaworki24.pl.