Jeżeli nie możesz skorzystać z oferty Profesjonalnego Kursu Zielarstwa i Fitoterapii, to masz możliwość zaliczenia 4 dowolnych weekendów zielarskich w dowolnym
dla Ciebie czasie i uzyskasz tym samym możliwość zdobycia certyfikatu.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

CENA REGULARNA

WARSZTAT ZIELARSKI

Kurs certyfikowany

Zastosowanie ziół w profilaktyce i terapii.

  • Rozpoznanie wyboru terapii ziołami wg pór roku (mieszanki zimne i ciepłe), poruszające i wzmacniające etc.
  • Kuchnia wysokowibracyjna, dziko rosnące rośliny jadalne, gotowanie 5 przemian wg filozofii dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej.
  • Prawa sygnatur w naturoterapii oraz o ziołolecznictwie w medycynie naturalnej innych kultur (medycynie chińskiej i ajurwedzie).
  • Część praktyczna w terenie – wspólna wyprawa po zioła i dziko rosnące rośliny jadalne połączona z relaksacją w naturze oraz wykładem.

Prowadząca Katarzyna Weronika Fizia:

mgr dietetyki, dietetyk TCM, terapeuta CCM (klasycznej medycyny chińskiej).
Specjalista z zakresu dietetyki chińskiej, masażu Gua Sha, moksy i ziół kulinarnych. Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich. Terapią żywieniową oraz psychodietetyką zajmuje się zawodowo od ponad 10 lat. Praktykuje Ping Shen, Heartfulness, nada jogę (jogę wibracji) oraz kundalini.

FITOTERAPIA
W PRAKTYCE

Kurs certyfikowany

Wprowadzenie do tematu fitoterapii kosmetycznej w ujęciu dawnym i współczesnym.

  • spacer ziołowy z elementami fitoterapii i kuchni surwiwalowej. Dzikie rośliny jadalne i lecznicze.
  • warsztat praktyczny fitoterapii kosmetycznej, wytwarzanie dzikich kosmetyków - pielęgnacja skóry w chorobach pochodzenia autoimmunologicznego (wykonamy 3 dedykowane produkty kosmetyczne i omówimy inne techniki produkcji kosmetyków na bazie roślin).
  • wykład — inne techniki i protokoły fitoterapii kosmetycznej (hydrolaty, ekstrakty ziołowe, maści, szampony, olejki eteryczne itp.), czyli jak planować pielęgnację całościową skóry w synergii z innymi terapiami leczniczymi.

SPOTKANIA ROZWOJOWE

Kurs certyfikowany

Medycyna wibracyjna i szamańska

Uzdrawianie - Warsztat rozwojowy, ceremonia kakao, kręgi zdrowia, wykłady z medycyny naturalnej.

Celebracja miłości, mądrości, kreacji i uważności na siebie i innych. Otwiera serce, koi duszę wspomaga ciało oraz ducha, pomaga pracować z emocjami.

Kobiety mocy!

Spotkanie z Jogą w naturze dla kobiet - Joga kundalini, nada joga, joga holistyczna, ceremonia kakao.

Kundalini joga - Świadomość samej siebie. Praktykujemy mantry, medytacje, asany i ćwiczenia oddechowe. Nie musisz być zaawansowaną joginką. Wystarczy że jesteś otwarta się na siebie i na praktykę z własnym ja.

MEDYCYNA CHIŃSKA

Kurs certyfikowany

Medycyna chińska w praktyce - 2 Wekendy
 Poziom podstawowy:

Nauka dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i gotowanie wg Pięciu Przemian.
Praktyczne zastosowanie starochińskiego masaż Gua Sha i techniki moksy dla każdego!

mgr Katarzyna Weronika Fizia (Sundri Rama Kaur): mgr dietetyki, terapeutka CCM (klasycznej medycyny chińskiej). Weganka, zakochana w wolnowarze i zupach mocy oraz dzikich roślinach jadalnych. Prowadzi Instytutu Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia SHI LIAO.

Specjalistka z zakresu odżywiania, masażu Gua Sha, akupunktury styl Jednej igły (Ling Shu Institute for Classical Acupuncture and Chinese Medicine), moksy i ziół kulinarnych.

Edycja letnich i jesiennych weekendów już wkrótce !

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NOCLEGOWĄ

CENA WEKENDU NIE OBEJMUJE NOCLEGU